I liga

Kolejka 11
06. Lis. 2017
18:30 Citroen Citroen Wojciechowski 7  -  0 Seven Komputery Seven
18:30 BHP  Edredon Logistics 0  -  3 Eko-Pol S.C. Eko-Pol
19:35 Droszków Wiol-Mar Droszków 3  -  1 G.U.L. GUL
19:35 BOHAR BOHAR Palety WSW  - 
20:40 Pleyada Novita Pleyada 4  -  5 Gran-Bud Ochla Gran-Bud
20:40 Pat-Pol Pat-Pol Zawada 1  -  8 Domlux Domlux
# Zespół M Z R P Pkt
1 Firlej Niedoradz 9 7 2 0 23
2 PUSSR 9 7 0 2 21
3 KS Rybno - DjHektor.pl 9 6 0 3 18
4 Czarni eMTe Liwno 9 5 0 4 15
5 Luks Jany 9 4 2 3 14
6 Drogerie Bis 9 4 1 4 13
7 Elektrociepłownia 9 4 0 5 12
8 Stowarzyszenie Drzonków 9 2 1 6 7
9 Smolno 9 1 2 6 5
10 Butterfly 9 1 0 8 3

II liga A

Kolejka 9
08. Lis. 2017
19:30 EC Elektrociepłownia 3  -  7 Luks Jany Luks
09. Lis. 2017
20:35 Drogerie Drogerie Bis 2  -  7 Smolno Smolno
13. Lis. 2017
18:30 Stowarzyszenie Stowarzyszenie Drzonków 0  -  5 PUSSR PUSSR
14. Lis. 2017
19:30 MAR-OL Butterfly 0  -  6 Czarni eMTe Liwno Czarni
20:35 Firlej Firlej Niedoradz 4  -  1 KS Rybno - DjHektor.pl KS
# Zespół M Z R P Pkt
1 Czelsi 9 7 1 1 22
2 MON-chester 9 6 1 2 19
3 Sponsor to MY 9 5 1 3 16
4 AMB Software Apexim Bis 9 5 0 4 15
5 Hotel Retro 9 5 0 4 15
6 RK GEO 9 4 0 5 12
7 FVC Endogroup.com.pl 9 4 0 5 12
8 Piwnica Kawon 9 3 1 5 10
9 Devil Energy 9 3 0 6 9
10 Czeska Hospoda u Szwejka 9 1 0 8 3

III liga A

Kolejka 9
19. Wrz. 2017
20:35 Czelsi Czelsi 3  -  4 Czeska Hospoda u Szwejka Szwejk
27. Wrz. 2017
19:30 Rycerze Sponsor to MY 3  -  3 MON-chester MON-chester
30. Paź. 2017
20:35 Kawon Piwnica Kawon 0  -  1 RK GEO Odra
06. Lis. 2017
19:35 Footbal Hotel Retro 5  -  3 Devil Energy Devil Energy
14. Lis. 2017
19:30 Apexim AMB Software Apexim Bis 3  -  2 FVC Endogroup.com.pl FVC
# Zespół M Z R P Pkt
1 Apator Rector 8 6 1 1 19
2 Martex 8 4 2 2 14
3 Toppoint Artykuły Reklamowe 8 4 2 2 14
4 D.A.M. Wędkarstwo 8 4 1 3 13
5 West Eagels 8 4 0 4 12
6 CAPRI-bis FC 8 3 1 4 10
7 AC Góra 8 3 0 5 9
8 ECE Logistics 8 2 1 5 7
9 Agresor 8 2 0 6 6

III liga B

Kolejka 9
30. Paź. 2017
20:40 West West Eagels 5  -  3 ECE Logistics Euro
10. Lis. 2017
20:40 D.A.M. D.A.M. Wędkarstwo 3  -  1 CAPRI-bis FC Capri
13. Lis. 2017
20:40 Martex Martex 10  -  7 AC Góra AC
20:40 TopPoint Toppoint Artykuły Reklamowe 1  -  6 Apator Rector Apator
14. Lis. 2017
20:35  -  Agresor Agresor
# Zespół M Z R P Pkt
1 San Escobar 9 8 0 1 24
2 Tejado Usługi Dekarskie 9 7 1 1 22
3 Edredon Team 9 6 1 2 19
4 Pernod-Ricard 9 5 0 4 15
5 Batery Team 9 4 2 3 14
6 Poland Team 9 4 2 3 14
7 Czerwone Diabły 9 3 2 4 11
8 eobuwie.pl 9 2 1 6 7
9 KS LUG 9 1 0 8 3
10 Emerpolmic.pl 9 0 1 8 1

IV liga A

Kolejka 9
23. Paź. 2017
19:30 Adredon Edredon Team 0  -  0 Czerwone Diabły Czerwone
20:35 San Escobar San Escobar 1  -  5 Tejado Usługi Dekarskie Tejado
25. Paź. 2017
19:30 Pernod-Ricard Pernod-Ricard 1  -  2 Poland Team Poland
20:35 Batery Batery Team 2  -  0 Emerpolmic.pl Kamizelki
27. Paź. 2017
18:30 KS KS LUG 5  -  6 eobuwie.pl eobuwie.pl
# Zespół M Z R P Pkt
1 LukasMed Transport Medyczny 9 9 0 0 27
2 eFCe Po NaLewCe 9 7 0 2 21
3 Braders 9 6 1 2 19
4 Lagato 9 6 0 3 18
5 Wood Land MCS 9 5 2 2 17
6 FC WSW 9 4 0 5 12
7 Victoria 9 3 1 5 10
8 Football Gangbang 9 1 1 7 4
9 Drużyna 9 1 1 7 4
10 Site Crew 84 9 0 0 9 0

IV liga B

Kolejka 9
24. Paź. 2017
19:30 Braders Braders 4  -  3 Football Gangbang Football GB
20:35 Site Site Crew 84 0  -  30 LukasMed Transport Medyczny LukasMed
26. Paź. 2017
19:30 FC WSW FC WSW 3  -  6 Lagato Lagato
20:35 Victoria Victoria 6  -  5 Drużyna Drużyna
27. Paź. 2017
19:35 MCS Wood Land MCS 1  -  2 eFCe Po NaLewCe Droszków

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.