I liga

Kolejka 22
11. Cze. 2018
19:35 Seven Seven Komputery 0  -  8 Citroen Wojciechowski Citroen
19:35 Gran-Bud Gran-Bud Ochla 4  -  3 Novita Pleyada Pleyada
19:35 GUL G.U.L. 3  -  0 Wiol-Mar Droszków Droszków
19:35  -  BOHAR Palety WSW BOHAR
20:40 Domlux Domlux 5  -  6 Pat-Pol Zawada Pat-Pol
20:40 Eko-Pol Eko-Pol S.C. 3  -  0  Edredon Logistics BHP
# Zespół M Z R P Pkt
1 PUSSR 18 15 1 2 46
2 Firlej Niedoradz 18 13 3 2 42
3 KS Rybno - DjHektor.pl 18 13 1 4 40
4 Luks Jany 18 10 2 6 32
5 Czarni eMTe Liwno 18 9 1 8 28
6 Elektrociepłownia 18 7 2 9 23
7 Stowarzyszenie Drzonków 18 5 1 12 16
8 Smolno 18 4 4 10 16
9 Drogerie Bis 18 5 1 12 16
10 Butterfly 18 1 0 17 3

II liga A

Kolejka 18
28. Maj. 2018
18:30 Luks Luks Jany 11  -  6 Elektrociepłownia EC
05. Cze. 2018
19:30 Smolno Smolno 6  -  5 Drogerie Bis Drogerie
19:30 Czarni Czarni eMTe Liwno 3  -  0 Butterfly MAR-OL
20:35 PUSSR PUSSR 11  -  0 Stowarzyszenie Drzonków Stowarzyszenie
06. Cze. 2018
19:30 KS KS Rybno - DjHektor.pl 8  -  4 Firlej Niedoradz Firlej
# Zespół M Z R P Pkt
1 Francepol-Cytropol 18 12 2 4 38
2 Jointelmeni 18 12 1 5 37
3 RM Proinvest Ital Karton 18 11 2 5 35
4 Koncept 18 10 2 6 32
5 PSS Społem Czarne Śmietany 18 10 1 7 31
6 Pizzeria Squadra Sulechów 18 9 2 7 29
7 Kolegium Sędziowskie ZG 18 6 2 10 20
8 Orkan Drzonów 18 5 4 9 19
9 OSPM 18 4 3 11 15
10 Auto Świat Zielona Góra 18 1 1 16 4

II liga B

Kolejka 18
06. Cze. 2018
20:35 Orkan Orkan Drzonów 3  -  4 PSS Społem Czarne Śmietany PSS
08. Cze. 2018
18:30 Proinvest RM Proinvest Ital Karton 4  -  2 Koncept Koncept
19:30 JT Jointelmeni 3  -  0 Kolegium Sędziowskie ZG Kolegium
20:40 OSPM OSPM 2  -  6 Francepol-Cytropol Francepol
11. Cze. 2018
18:30 Dantex Pizzeria Squadra Sulechów 7  -  2 Auto Świat Zielona Góra Amatorzy
# Zespół M Z R P Pkt
1 Czelsi 18 11 4 3 37
2 RK GEO 18 10 2 6 32
3 MON-chester 18 9 3 6 30
4 Hotel Retro 18 10 0 8 30
5 Sponsor to MY 18 9 1 8 28
6 AMB Software Apexim Bis 18 9 1 8 28
7 Piwnica Kawon 18 7 3 8 24
8 FVC Endogroup.com.pl 18 7 2 9 23
9 Devil Energy 18 7 0 11 21
10 Czeska Hospoda u Szwejka 18 3 0 15 9

III liga A

Kolejka 18
11. Cze. 2018
18:30 FVC FVC Endogroup.com.pl 4  -  3 AMB Software Apexim Bis Apexim
12. Cze. 2018
19:30 Szwejk Czeska Hospoda u Szwejka 7  -  4 Czelsi Czelsi
19:30 MON-chester MON-chester 9  -  4 Sponsor to MY Rycerze
20:35 Devil Energy Devil Energy 2  -  6 Hotel Retro Footbal
20:35 Odra RK GEO 1  -  1 Piwnica Kawon Kawon
# Zespół M Z R P Pkt
1 West Eagels 16 11 0 5 33
2 Apator Rector 16 10 3 3 33
3 Toppoint Artykuły Reklamowe 16 10 2 4 32
4 Martex 16 8 3 5 27
5 CAPRI-bis FC 16 8 1 7 25
6 AC Góra 16 7 1 8 22
7 D.A.M. Wędkarstwo 16 5 1 10 16
8 Agresor 16 5 0 11 15
9 ECE Logistics 16 2 1 13 7

III liga B

Kolejka 18
05. Cze. 2018
20:35 AC AC Góra 4  -  8 Martex Martex
06. Cze. 2018
19:30 Euro ECE Logistics 0  -  3 West Eagels West
08. Cze. 2018
18:30 Apator Apator Rector 2  -  3 Toppoint Artykuły Reklamowe TopPoint
20:35 Agresor Agresor  - 
20:40 Capri CAPRI-bis FC 3  -  0 D.A.M. Wędkarstwo D.A.M.
# Zespół M Z R P Pkt
1 Edredon Team 18 15 1 2 46
2 Tejado Usługi Dekarskie 18 14 2 2 44
3 San Escobar 18 11 0 7 33
4 Batery Team 18 9 3 6 30
5 Pernod-Ricard 18 10 0 8 30
6 Poland Team 18 7 2 9 23
7 Czerwone Diabły 18 6 4 8 22
8 KS LUG 18 4 2 12 14
9 eobuwie.pl 18 4 1 13 13
10 Emerpolmic.pl 18 2 1 15 7

IV liga A

Kolejka 18
30. Maj. 2018
19:30 Adredon Edredon Team 8  -  4 Czerwone Diabły Czerwone
20:35 San Escobar San Escobar 4  -  10 Tejado Usługi Dekarskie Tejado
05. Cze. 2018
19:30 Pernod-Ricard Pernod-Ricard 4  -  3 Poland Team Poland
20:35 Batery Batery Team 8  -  2 Emerpolmic.pl Kamizelki
06. Cze. 2018
19:30 KS KS LUG 12  -  1 eobuwie.pl eobuwie.pl
# Zespół M Z R P Pkt
1 LukasMed Transport Medyczny 18 16 0 2 48
2 eFCe Po NaLewCe 18 15 1 2 46
3 Lagato 18 13 0 5 39
4 Wood Land MCS 18 12 2 4 38
5 Braders 18 11 2 5 35
6 Victoria 18 6 1 11 19
7 Football Gangbang 18 4 1 13 13
8 FC WSW 18 4 0 14 12
9 LUMEL-ALUCAST 18 3 1 14 10
10 Site Crew 84 18 2 0 16 6

IV liga B

Kolejka 18
24. Maj. 2018
19:30 Victoria Victoria 9  -  2 LUMEL-ALUCAST LUMEL-ALUCAST
04. Cze. 2018
19:30 FC WSW FC WSW 0  -  3 Lagato Lagato
19:30 MCS Wood Land MCS 3  -  4 eFCe Po NaLewCe Droszków
20:35 Braders Braders 3  -  1 Football Gangbang Football GB
06. Cze. 2018
20:35 Site Site Crew 84 0  -  18 LukasMed Transport Medyczny LukasMed

Sportowa Zgora to nowa jakość informacji. Relacjonujemy, nagrywamy i fotografujemy najciekawsze wydarzenia lokalnego sportu. Dopisz się do newslettera, aby być z nami na bieżąco. Jesteśmy też na Facebooku.